Modne okulary

Noszenie okularów to już nie tylko przykry obowiązek. Coraz częściej jest to niezbędny dodatek ubioru, tak samo jak torebka czy biżuteria. Bardzo popularne są okulary tzw. zerówki, których szkła nie posiadają właściwości korekcyjnych – jedyną ich funkcją jest dodanie urody naszej buzi.

Modne okulary – Szkła korekcyjne

Wybierając się do optyka przeglądnijmy portale stylowe pod kątem tego, które oprawki są w ostatnim czasie uznawane za trendy. Na szczęście „moda okulistyczna” nie zmienia się tak szybko, jak ubraniowa, więc wybrany model naszych modnych okularów nosić będziemy mogli więcej niż jeden sezon. Od dłuższego czasu największą popularnością cieszą się oprawki typu „nerd” – czyli kujonki. Można je zakupić w wielu modelach i kolorach, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Pamiętajmy, by nie nabywać szkieł korekcyjnych byle gdzie: w drogeriach, na stacjach paliw i supermarketach! To wciąż głównie okulary lecznicze, a jak wiadomo na zdrowiu nie opłaca się oszczędzać.

Modne okulary – Przeciwsłoneczne

Nie tylko chronią nasz wzrok przed szkodliwym promieniowanie ultrafioletowym, ale są niezbędnym dodatkiem letniego outfitu. Modne okulary przeciwsłoneczne również kupujmy ze sprawdzonych źródeł. Tanie plastiki nie tylko wyglądają tandetnie, ale i nie mają nic wspólnego z ochroną naszych oczu, wręcz przeciwnie – mogą doprowadzić do uszkodzenia wzroku! Wśród fasonów nieprzerwanie od kilku sezonów królują ogromne muchy, kocie oczy oraz pilotki.

Modne okulary – Dopasowane binokle

Modne okulary to połowa sukcesu – pozostałe 50% to dopasowanie ich to naszej twarzy. Podstawową zasadą jest kontrast pomiędzy kształtem twarzy a oprawek. I tak osoby o okrągłej buzi powinny wybierać szerokie, o kwadratowej owalne, a posiadacze twarzy w kształcie trójkąta oprawki o delikatnym obrysie.

Jak powszechnie wiadomo zakupy u optyka nie należą do najtańszych, nie starajmy się jednak minimalizować wydatku kosztem jakości. Raz zakupione dobrej klasy, modne okulary posłużą nam długi czas i będą świetnym dodatkiem do ubioru.

okulary korekcyjne 1

Okulary Korekcyjne i Przeciwsłoneczne, oprawki okularowe. Największy Wybór w Internecie. Ekskluzywna Strona! Duży Dział w budowie !

Share This: