oprawki ray ban warszawa

Oprawki Ray Ban

Wybór okularów przeciwsłonecznych czy korekcyjnych to trudna sprawa. Źle dobrane, mogą tylko zaszkodzić oczom, bowiem np. nieoryginalne okulary przeciwsłoneczne bez filtra przepuszczają promienie UV, które uszkadzają dodatkowo oczy.

Oczy w okularach przeciwsłonecznych są w stanie przyjąć więcej takiego promieniowania, bo źrenice rozszerzają się pod wpływem ciemniejszego otoczenia.

oprawki rayban

Markowe okulary Ray Ban

Dlatego też ważne jest, aby kupować markowe okulary i tylko w zaufanych punktach. Równie ważne są oprawki. Modele najbardziej znanych marek, jak oprawki Ray Ban dają gwarancję, że będą solidnie trzymały szkła, oraz że będą odporne na czynniki, które mogą je uszkodzić.

okulary zerówki rayban

Poza tym oprawki Ray Ban są niezwykle modne i utrzymują popularność już od ponad trzech dekad. Wszystko za sprawą opływowego kształtu, który dopasowuje się idealnie do niemal każdego kształtu twarzy. Mogą je nosić razem ze szkłami zerowymi także osoby, które nie potrzebują okularów korekcyjnych. Ponadto w stosunku do jakości, ich cena nie jest wygórowana.

 

Share This: